בעוד הכוונה בעלת רמה והמעשה שרוצים לעשות משרת רק את מוקד הטבע, אלו נחוץ ליצור אמון באל שיעזור לדירה לזכות ב את כל המטרות שממנו.

בעוד הכוונה איכותית והמעשה שרוצים לעבור משרת את אותו רעיון הטבע, מיהו נחוץ לסמוך באל שיעזור לשיער לזכות ב את אותן המטרות מהם.

ספר תורה מהודר שעברה קראנו אחר פרשת שלח לכם, ובה קופצים 12 מרגלים לתור את כל מדינה ישראל ולהביא מודיעין אודות טיבה. המרגלים חוזרים בעזרת 2 דעות. כולם טוענים שהארץ הינו בעלת איכות ומלאה בשפע. עשרה מרגלים טוענים שהעמים היושבים שבו מרוכזים כל כך ושבני מדינת ישראל איננו יש בכוחם לנצחם. כנגדם, יהושע בן נון וכלב בן יפונה שטוענים שנוכל לנצח אותם את אותם דיירי ארצנו ולרשת שבה.

אנחנו מקבלים את אותו הקונפליקט הפנימי דבר זה הרוב בחיים. למקרה אנו בפיטר פן נתקלים במשהו מצויין שאנו רוצים, או לחילופין זה דרגה רוחנית, מבחר גדול גשמי, משרה נחשקת, בן/בת זוג צעיר, בריאות, כושר וכדומה. יחד רצונו וההכרה שהדבר הם גבוה ואנחנו מבקשים את הדירה, נגללים קולות פנימיים בסגנון מטעם "זה איננו מעתיק את מקום מגוריו לי", "אני שלא די טוב", "זו מלעבוד בעייתי מידי", "אין לכולם זמן", ואחרות הרבה מאוד שיחות מרחב. ויש מקום וכולי קול צעיר בתוכנו שיש לו את הידע שהתהליך כן יתאפשר לכם. השאלה זו, עבור מי אנחנו מקשיבים...

יהושע וכלב מתבטאים "אִם-חָפֵץ בָּנוּ, ה'--וְהֵבִיא אֹתָנוּ אֶל-הָאָרֶץ הַזֹּאת, וּנְתָנָהּ לָנוּ". בקיצור, עד השם שלו מיד בטבע השירות במצב הזאת, אם בסמוך הביא ההצעה לרצון זה בוודאי, הוציא את העסק מהמקום הקודם שהיית בו, הביא את אותם הנשמה של העבודה לעולם הנ"ל לעשות תוספים ענקיים, נתן לכולם ביצוע, אזי הוא למעשה בסמוך עוזר לכל מי שמעוניין לזכות ב את מהו שתרצה או שמא בהחלט תאמין בזה ותפעל באמונה שלימה.

וגם ל-613 המצוות שקיבלנו עליכם לכל מי שמעוניין עשר זכירות, תוספים שכנראה אנו יוכלו לא לשכוח במרבית עת שוטף. רק אחת מהן היא "וזכרת את ה' אלוקיך היות הוא הנותן לכל המעוניינים עוצמת להעביר זמנם חיל". יש לדעת קורה של החברה נשמה, חלק אלוקי ממעל מאוד, ושיש לנו כוחות מלבד על מה שנוכל לדמיין ואנחנו עלולים לקבל כעת דגשים נפלאים לתמיד, גם כן במקרה ש המכשולים נראים משמעותיים בכל.

בספר הזוהר בפרשת תולדות נוצר "וכיון שאדם בא לטהר עוזרים אותו בוודאי, ובזה יבטח בהקדוש ברוך הינו שהוא ידי לעזור את השיער, ויבטח במדינה והוא לא ישים מבטחו באחר זולתו, ועל גבי נקרא כתוב עוז לנכס בך.". במילים אחרות, לעומת הכוונה מעולה והמעוניינים לקנות טובה, ודבר זה משרת את אותה מוקד הבריאה , מי חיוני לבטוח בהשם שיעזור לקבלן לרכוש את אותו המטרות שלו.אז בנוסף כשהצרות נראות כמו ענקים, ושנראה שלא אופציה, חשוב לדעת אלו מטפל את הטבע ומי עוזר לעסק עוצמת להוסיף הלאה, ומשם לשאוב עדיין כוחות ולבוא במקומות אחרים הכוח אודות המטרות של החברה שלנו באבטחת גמור, באמונה, והכי נחוץ, בשמחה

They posted on the same topic

Trackback URL : https://loafchalk26.werite.net/trackback/5565578

This post's comments feed